Reklama ze świnką

Reklama ze świnką

Jakiś czas temu na ekranach telewizorów po raz pierwszy pojawiła się reklama, w której zaoferowano założenie darmowego eKONTA i możliwość oszczędzania pieniędzy w programie oszczędnościowym mSAVER.
 

 

Aktorzy

Warto zauważyć, że w reklamie główną postacią nie są wcale aktorzy – Justyna, Robert oraz Jakub, ale świnka, która rośnie „mimochodem”. Cała akcja skupia się głównie na niej, aktorzy zaś odgrywają rolę drugoplanową.

Wśród internatów, największa furorę robi jednak nie mSaver oraz świnka, ale pewna urocza brunetka. Z kulis reklamy wynika, że na imię ma Justyna, ale resztę trudno ustalić. Dzięki buzonetti wiem ponadto, że ta piękność wystąpiła także w reklamie BGŻ.
 

Subiektywnie

Reklama jest niebywale oryginalna i charakteryzuje się ciekawymi rozwiązaniami. Obserwujący ludzie nie są skazani na nudę, gdyż sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie i do tego wszystko przedstawiona jest w atrakcyjnej formie. Muzyka nadaje projektowi jeszcze bardziej wyrazisty charakter.

Trzeba przyznać, że jest to jedna z najciekawszych reklam mBanku o mSaverze – z humorem, a do tego pełna życia.

 

Jak skorzystać z mSaver’a?

Musisz posiadać eKonto, jeśli chcesz się przekonać ile możesz zyskać dzięki mSaver‚owi.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o zaletach i wadach eKonta, kliknij TU.

Jesteś zdecydowany i chcesz skorzystać z  mSaver’a, kliknij tutaj  – zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę mBanku.

 

Znalezione dzięki:

  • justyna z reklamy mbanku

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>