Reklama warta 25 000 zł

Reklama warta 25 000 zł

Users

25 000 zł dla zwycięzcy konkursu organizowanego przez mBank?

Tak! Taką właśnie kwotę otrzymał zwycięzca tegorocznej, już III edycji mFestiwalu w kategorii mFilmu. Zdobywcą pierwszego miejsca, a zarazem tej kwoty, został djSeru za swoją reklamę dotyczącą mSavera.

Trzeba przyznać, że reklama zasługuje na uznanie, a przede wszystkim na obejrzenie.
 

 

Autorzy:

Znalezienie informacji o autorach było naprawdę ciężkim zadaniem i zajęło mi trochę czasu. Przyznam jednak, że było warto. Znowu przekonałam się, jak wierność pasji potrafi doprowadzić do sukcesu i dużej kasy.

Z mojej dedukcji wynika, że djSeru to połączenie dwóch osób (być może więcej, ale tutaj moje poszukiwania się urywają) Arkadiusza Seremaka ( bądź Seremke) z Marcin Nowomiejski. Trzeba przyznać, że tworzą naprawdę zgrany duet, bowiem nie jest to ich pierwsza praca. Razem stworzyli już reklamę  do konkursu Siemensa, w której otrzymali nagrodę tygodnia.

 

O reklamie

W filmiku występują trzy postacie: Dj’a, Sportowca i Biznesmena, w które wciela się Arkadiusz Seremak.
Wszystkie tak bardzo różnorodne postacie, łączy jedno – mSaver, czyli najlepszy sposobów na efektywne oszczędzanie, dopasowany do ich indywidualnego stylu.

 

Subiektywnie

Uwagę przyciąga nie tylko  Seremak, który gra kilka ról jednocześnie,  ale również połączenie dźwięku z obrazem, za które odpowiedzialny był Marcin Nowowiejski.

Lekka, rytmiczna muzyka, w stylu dance. Ponadto, niezwykłego klimatu tej reklamówce, dodaje rymowany tekst, którym okraszony jest cały filmik.

 

Podsumowanie

Niezwykle dopracowana reklama o mSaverze,  która zasługuje nie tylko na nagrodę, ale przede wszystkim na uznanie.

Duże brawa :)

 
Jeżeli też masz ochotę przyłączyć się do grona zadowolonych posiadaczy mSavera, wystarczy kliknąć Tutaj – zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę mBanku.

One Comment

  1. Pomysł może i ciekawy, ale wykonanie średnio przekonujące – oczywiście są gusta i guściki, ale do mnie djSeru średnio przemawia (z tymi dziecięcymi rymami).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>