Reklama mSavera od mBanku

Reklama mSavera od mBanku

Prezentujemy reklamę mSAVERA z mBanku. mSAVER, to program, który inspiruje do regularnego oszczędzania. Fenomenalny produkt, bowiem możesz oszczędzać automatycznie i co najważniejsze wszystko zależy tylko od Ciebie!

W reklamówce występują cztery osoby, Karolina, Krystian, Oliwia i Filip, które demonstrują różne sposoby korzystania z programu.

Karolina prezentuje sposób, w którym przy każdej transakcji kartą, kwota pobierana z jej konta jest zaokrąglana do pełnych 10 zł.

Krystian oraz Filip wybierają metodę, w której sami mogą określić kwotę, która po każdym przelewie lub płatności kartą, będzie odkładana w ramach programu mSaver.

Oliwia preferuje model, w którym kwota odkładana do mSAVERA, to ustalony przez nią procent wydatków na zakupy przez internet.

Film jest okraszony lekką muzyczką oraz dobrze wkomponowanymi efektami specjalnymi. Można poczuć pozytywną energię, która emanuje od bohaterów. W sumie oszczędzanie powinno skłaniać do uśmiechu, bowiem zbieramy środki, które pozwalają spełniać marzenia oraz inne przyjemności.

Jednak, jak dla mnie, reklama nieco przydługa i wszystko zbyt mocno dopieszczone.
No, ale to przecież reklama, więc musi tak być…

Znalezione dzięki:

  • dziewczyna z reklamy msaver
  • dziewczyna z reklamy mbanku
  • reklama msaver

One Comment

  1. mSaver może opcja ciekawa, ale to chyba nie dla mnie, umiem oszczędzać. Kusi mnie wprawdzie to oprocentowanie, więc może warto na 6 miechów włożyć kaskę, uzbierać, a potem myk na lokatę. Tak się chyba najbardziej opłaca.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>