„Oszczędz sobie” – nowy wymiar oszczędzania

„Oszczędz sobie” – nowy wymiar oszczędzania

„Oszczędź sobie” to zabawny i zaskakujący filmik reklamowy, który w konkursie mSavera znalazł się na trzeciej pozycji, co dla autorów oznacza wymierną nagrodę w wysokości 10 000 zł.
Pozyskane w ten sposób środki można wykorzystać w różny sposób, jednym z rozwiązań jest oczywiście mSaver;)

 

Treść

Patrząc na tę migawkę reklamową, w pierwszym momencie można odnieść wrażenie, że jest to jeden z kadrów filmu obyczajowego. Akcja rozgrywa się w kościele, można przypuszczać, że jest to dzień świąteczny, o czym świadczy symboliczna składka, czyli dobrowolne datki wrzucane przez wiernych na tacę podczas nabożeństwa.
Na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic nadzwyczajnego ani zadziwiającego, jednakże niespodziewanie pojawia się moment, w którym jeden z wiernych wyciąga kartę płatniczą mBanku, oczywiście w celu złożenia ofiary. Fakt ten w pierwszym momencie spotyka się z zaskoczeniem zbierającego składkę, jednakże po chwili przychodzi on z odpowiednim czytnikiem, pozwalającym na bezgotówkowe złożenie datku.
W końcu każdy człowiek powinien nadążać za techniką;)

 

Wymowa

W wielu odbiorcach umieszczenie akcji reklamowej migawki w realiach kościoła wzbudza zaskoczenie, często spore. Należy jednak przyznać, że autorzy filmiku reklamowego wykazali się nie lada kreatywnością i pomysłowością, wplatając nowoczesne rozwiązania płatnicze w tradycję religijną.
Analizując treść reklamowego przekazu można stwierdzić, że autorzy w ciekawy i kreatywny sposób przedstawili meritum filmiku reklamowego, jakim są możliwości w zakresie oszczędzania w ramach programu mSaver. Działanie to jest proste, a jedynym narzędziem, które należy posiadać to karta płatnicza mBanku oraz dokonywanie transakcji bezgotówkowych.
W końcu zwyczaje są po to, aby je zmieniać.

 

Podsumowanie

„Oszczędź sobie” to pomysłowy i oryginalny filmik reklamowy, przypominający w rzeczy samej kadr z filmu obyczajowego. Spokojna muzyka doskonale przedstawia religijne realia, kojarzące się przede wszystkim z tradycją i zwyczajami wyznaniowymi.
Interesujący i niezwykły jest także sposób wplecenia w całość elementu oszczędzania w ramach mSavera.
Pomysłowość i kreatywność autorów z całą pewnością zasługuje na podziw i uznanie, nic więc dziwnego, że filmik uzyskał aż 28 punktów i uplasował się na trzecim miejscu w konkursie mSavera.

 

Masz ochotę przyłączyć się do grona zadowolonych posiadaczy mSavera, wystarczy kliknąć tutaj, aby założyć mSaver (zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę mBanku).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>