mSaver – opinie

mSaver – opinie

Opinie o mSaverze

W internecie można znaleźć bardzo wiele różnych zdań na temat mSaver’a. Istnieją oczywiście sceptyczne opinie na temat tego produktu, jednak coraz większa grupa osób szczerze chwali i poleca sobie to rozwiązanie.

Są to zazwyczaj te osoby, które miały okazję przekonać się na własnej skórze, jak komfortowym i innowacyjnym jest on produktem oraz jak wiele możliwości inwestycyjnych on daje.

Przeglądając fora w sieci, natknąłem się na masę wypowiedzi internautów, oto niektóre z nich:

„Bardzo ciekawy pomysł, że też nikt wcześniej na to nie wpadł :) Chyba, że coś mnie ominęło”

Olor

 

Muszę szczerze przyznać, że zanim zaczęłam korzystać z mSaver, program ten nie wydawał mi się niczym szczególnym i wyjątkowym. Nie zarabiam dużo, często muszę kombinować, żeby dociągnąć do pierwszego, więc wydawało mi się, że oszczędzanie na pewno nie jest dla mnie. Postanowiłam jednak spróbować, w końcu nic nie ryzykuje… Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że odłożyłam 100 zł. Może niewiele, ale do tej pory nigdy mi się to nie udało. 

Kaśqa78, Wrocław

 

„ Spróbowałem, ale niestety to nie dla mnie. Odczułem brak tych pieniędzy, dlatego wyłączyłem mSavera.”

gość

 

„Jestem klientem mBanku już od kilku lat. Włączyłem mSavera, bo pieniądze są wyżej oprocentowane niż na innych rachunkach oszczędnościowych. Warto skorzystać z oprocentowania 7 % nawet przez pół roku.”

Tomek, 30 lat

 

„założyłem, wniosek on-line, wszystko szybko łatwo, 2 minuty”

HalfMod

 

” Reklama mnie zaciekawiła, ale 9% to coś co mnie przekonuje”

Anka, Gdańsk

 

„Jestem człowiekiem leniwym. Bardzo. Ograniczam się do minimum obowiązków. Ot, taka moja natura. Zatem gdy automat odkłada za mnie pieniądze, to dla mnie DUŻE udogodnienie i mi takie rozwiązanie pasuje. :)

uzależniony  od forum

Jeżeli chcesz założyć mSaver’a wystarczy, że  klikniesz w baner poniżej:

 

 

Znalezione dzięki:

  • m saver opinie