mSaver – unikalny i świeży pomysł?

mSaver – unikalny i świeży pomysł?

Chociaż w Polsce, usługa oszczędzania na zasadach proponowanych przez mSaver jest czymś zupełnie innowacyjnym oraz wcześniej niespotykanym (podobną ofertę posiadał jedynie Citi Bank), to jak się okazuje, w krajach zachodnich, jest to rozwiązanie znane już od dosyć dawna i z powodzeniem stosowane.

Wśród listy banków, które swoim klientom oferują podobne rozwiązania, znajduje się między innymi Bank of America, zagraniczne oddziały banku HSBC (polskie placówki cały czas nie wprowadziły tej formy gromadzenia oszczędności do swojej oferty) i wiele, wiele innych.

Co do banków funkcjonujących w Polsce, jak na razie skupiają się one na dokładnej analizie programu mSaver i próbie dostrzeżenia korzystnych oraz nie korzystnych stron dla konsumentów.

Według większości analityków oraz ekspertów rynku finansowego w naszym kraju, w przeciągu najbliższych miesięcy, usługa podobna do tej, którą zaproponował mBank, powinna pojawić się także u konkurencji.

 

Jeżeli też masz ochotę przyłączyć się do grona zadowolonych posiadaczy mSavera, wystarczy kliknąć Tutaj – zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę mBanku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>