mSaver – opinie użytkowników

mSaver – opinie użytkowników

Users

Osoby zainteresowane otworzeniem rachunku oszczędnościowego bardzo chętnie porównują poszczególne oferty, aby ostatecznie móc wybrać tę najlepszą, najbardziej spełniającą ich indywidualne wymagania. Analizując warunki prowadzenia rachunku mSaver, klienci biorą pod uwagę oprocentowanie, opłaty oraz warunki oszczędzania.

 

Według opinii klientów mSaver to:

 • atrakcyjne oprocentowanie
 • brak opłat za otwarcie oraz prowadzenie rachunku
 • możliwość szybkiego zgromadzenia pieniędzy
 • wpłaty i wypłaty, kiedy tyko chcesz
 • brak obowiązku wpłat stałych

 

Opinie o oprocentowaniu konta

Jednym z najważniejszych wyznaczników atrakcyjności wszystkich programów oszczędnościowych jest oprocentowania. Pod tym względem, mSaver z punktu widzenia stałych lub nowych klientów wypada rewelacyjnie. Oprocentowanie wynosi 7 % (dla stałych) bądź 9% (dla nowych) w skali roku, czyli znacznie więcej niż na podobnych rachunkach oszczędnościowych.

 

Opłaty i wpłaty

Brak opłat za otwarcie oraz prowadzenie rachunku to jedna z najistotniejszych zalet tego programu. Dzięki  temu klient nie jest obciążony dodatkowymi opłatami.

Możesz odkładać określoną sumę wtedy, kiedy tylko chcesz. Z całą pewnością jest to jedno z największych udogodnień tego programu.

 

Komentarze o łatwości oszczędzania

Oszczędzanie z mSaver jest łatwe i proste. Klienci bardzo mocno cenią sobie możliwość dostosowania programu do indywidualnych potrzeb.

Klient ma do wyboru jeden, spośród 3 sposobów korzystania z mSavera:

 • zaokrąglanie do pełnych 10 zł
 • procentowa prowizja od zakupów
 • stała kwota po transakcji

 

Podsumowanie

mSaver to jeden z nielicznych rachunków oszczędnościowych, który pozwala odkładać dowolną kwotę w dowolnym momencie, dzięki czemu po dość krótkim czasie może uzbierać się całkiem atrakcyjna suma pieniędzy.

mSaver na tle innych ofert oszczędnościowych wypada znakomicie. Najlepszym tego dowodem jest duża liczna klientów, która przystąpiła do tego programu.

 

Jeżeli i Ty chcesz zacząć oszczędzać z mSaverem – przejdź na stronę mBanku klikając  TUTAJ

 

3 Comments

 1. A mnie interesuje czy 1000 zł, które wpłacę na ekonto, mogę od razu przelać na msaver? – niech rośnie 9% :-)
  A kiedy będę chciała kupić buty za 100 zł a potem spożywkę za 50 zł przelewać sobie dowolne kwoty dowolną ilość razy raz w jedną, raz w drugą stronę?
  A może jest jeszcze prościej i płacąc kartą gdy na ekonto 0 zł, od razu pobiorą z msavera?
  Proszę o wyjaśnienie

  • mBank podaje informacje, że można zasilać mSavera z eKonta, ale także z innego rachunku, w innych bankach.

   Z pieniędzy można korzystać, wtedy kiedy się chce, bez utraty odsetek.

   Co do zapłaty prosto z mSavera, to raczej wątpliwe.

 2. Na początku nie byłem przekonany, ale na próbę założyłem i muszę powiedzieć, że naprawdę świetne rozwiązanie. Miesięcznie wydaje masę pieniędzy na pierdoły, nie kontrolując ilości wykonywanych przelewów, czy drobnych płatności kartą. mSaver nie dość, że pomaga mi teraz zabezpieczyć się przed całkowitym wypłukaniem z pieniędzy które zazwyczaj jest przykrym zaskoczeniem, to jednocześnie pomógł mi zwrócić uwagę na to, że wypadałoby w końcu ograniczyć niepotrzebne koszty. Chociaż też podchodziłem do tego sceptycznie, to obecnie w miesiącu udaje mi się wygospodarować nawet do kilkuset złotych, które wcześniej gdzieś przepadały w tajemniczy sposób.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>