mSaver – korzyści i zastosowanie

mSaver to nowa forma oszczędzania, która zapewnia jego obecnym, jak i przyszłym klientom spore możliwości oraz szansę na kumulację pokaźnych oszczędności.

Zasada jest naprawdę prosta – im więcej transakcji wykonujesz przy pomocy karty lub przelewów, tym więcej z Twoich środków odkładane jest na rachunek mSaver. Dostęp do pieniędzy jest nie ograniczony – możesz wyciągnąć pieniądze w każdej chwili, bez utraty naliczonych odsetek.

Klienci, którzy już skorzystali  z mSAVER, wykorzystują go nie tyko do pomnażania pieniędzy, ale także jako źródło dodatkowych możliwości.

 

 

mSaver jako konto oszczędnościowe

Chowanie zaoszczędzonych pieniędzy w przysłowiowej skarpecie jest całkowicie nieopłacalne, bowiem kiedy oszczędności leżą w domu, nie zarabiają.

W momencie, gdy oszczędności zgromadzone są na normalnym rachunku rozliczeniowym, pokusa sięgnięcia po nie, jest zbyt wielka.

To właśnie wtedy, warto sięgnąć po mSaver i wykorzystać tenże rachunek, jako dodatkowe konto do kumulowania i pomnażania oszczędności. Ot, taki dodatkowy eMax – tylko z wyższym oprocentowaniem.

Znajdujące się na osobnym rachunku fundusze, mogą sobie spokojnie przyrastać, bez ryzyka pochopnego skorzystania z nich.

 

mSaver i jego zastosowanie

mSAVER może mieć zastosowanie jako dodatkowe konto oszczędnościowe, takie jak eMax. Program ten może okazać się niesłychanie przydatny, wtedy kiedy potrzebujesz szybko dodatkowych pieniędzy, a nie masz ochoty płacić za następny przelew z eMax’u.

Dzięki temu programowi, możesz zaoszczędzisz pieniądze na prowizji, bowiem każda następna wypłata z eMax’a to koszt 5 zł. Niby niewiele, ale jeżeli takich przelewów musisz wykonać kilka, to koszt znacznie wzrasta.

Ci, którzy muszą często korzystać z dodatkowych przelewów z eMax’a, powinni zastanowić się nad założeniem dodatkowych rachunków eMax (można mieć 4) oraz mSaver.

 

mSaver to oprocentowanie 7 % lub 9%

Możesz efektywnie pomnożyć swoje oszczędności, dzięki temu, że przez pół roku będą one oprocentowane na 7% (stały klient) lub na 9 % (nowy klient).

Żadne inne konto oszczędnościowe, nie gwarantuje Ci bowiem tak wysokich odsetek, jak program mSaver. Skorzystało z niego już prawie sto tysięcy konsumentów, co świadczy dobitnie o jego skuteczności oraz naprawdę dobrych warunkach, które oferuje.

 

Wpływ mSaver’a na domowy budżet

mSaver oszczędza pieniądze, które znajdują się na Twoim koncie, transferując je bezpośrednio na oddzielny rachunek. Dzięki temu, masz świetny pogląd na to, o ile w skali miesiąca, mógłbyś pomniejszyć swój domowy budżet, bez żadnej zmiany dotyczącej poziomu życia.

Co więcej, możesz zobaczyć, ile pieniędzy do tej pory Ci uciekało oraz ile mógłbyś zaoszczędzić, dzięki mSaverowi przez miesiąca, kwartał albo rok.

 

Już dziś zacznij korzystać z możliwości mSAVER’a!

Aby móc korzystać z mSaver’a, musisz posiadać eKonto/

Więcej informacji na temat eKonta oraz sposobu założenia, znajdziesz tutaj.

 

» Wniosek o założenie eKonta z mSAVER’em »