mSaver – haczyki i gwiazdki

mSaver – haczyki i gwiazdki

Users

Zauważ to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka!

 

mSaver, program oszczędnościowy zaoferowany przez mBank, robi wśród konsumentów prawdziwą furorę – wydaje się być bowiem naprawdę innowacyjnym, prostym i efektywnym sposobem na zaoszczędzenie dodatkowych sum każdego miesiąca.

Jak każdy z tego typu programów, może zawierać jednak pewne niedociągnięcia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mogą mieć relewantny wpływ na ostateczne podjęcie decyzji o chęci skorzystania z niego.

 

mSaver – jakie oprocentowanie?

Program mSaver promowany jest między innymi poprzez bardzo wysokie wynoszące, aż 9% w skali roku oprocentowanie.

Jednak trzeba wiedzieć, że jest to promocja dotycząca tylko i wyłącznie nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z ofert mBanku i którzy chcą założyć eKONTO (darmowe konto internetowe).

Stały klient może liczyć również na większe oprocentowanie niż dotychczas. Jego oszczędności będą oprocentowane aż na 7% w skali roku. Jest to znacznie więcej, niż możesz otrzymać korzystając z innych ofert oraz produktów.

Aby móc skorzystać z tak wysokiego oprocentowania, co miesiąc należy zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 1000 zł oraz nie większą niż 10 000 zł.

mSaver – ukryte opłaty?

Musisz wiedzieć, że korzystając z mSaver nie ponosisz żadnych ukrytych opłat.

Otwarcie oraz prowadzenie rachunku oszczędnościowego mSaver jest darmowe. Pierwszy przelew w miesiącu kalendarzowym wynosi 0 zł.

Program, jeśli chodzi o wypłaty, jest podobny do eMaxa, bowiem dokonanie awaryjnego przelewu z konta na rachunek posiadany w mBanku lub też odwrotnie, kosztuje 5 zł.

Z usługi można zrezygnować w każdym momencie, bez konieczności ponoszenia z tego tytułu żadnych, dodatkowych opłat.

 

Co się stanie, kiedy moje konto mSaver będzie całkowicie puste?

Wiele osób obawia się, że w sytuacji, kiedy konto należące do programu mSaver będzie całkowicie pozbawione środków, obciążone zostaną dodatkowymi opłatami.Jak się jednak okazuje, jest to całkowita nieprawda – na samym początku wspominaliśmy, że prowadzenie rachunku jak i jego założenie jest wolne od opłat. mSaver, dodatek do eKonta (konta internetowego), może funkcjonować więc przez wiele miesięcy bez żądnego ruchu na nim, a my i tak nie zapłacimy za to ani złotówki.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak zastosować ten program, aby jeszcze więcej zyskać  – wejdź TUTAJ.

 

Jeśli wiesz już, jak możesz wykorzystać mSAVER’a,

nie czekaj…

 

Złóż wniosek, klikając – TUTAJ

lub

w baner na dole:

One Comment

  1. Wszedłem w to a muszę Wam powiedzieć ze wyczuwam na rynku wszystkie złe okazje do zainwestowania swoich pieniędzy więc decyzje podejmijcie sami

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>