Mała świnka

Mała świnka

Już na samym początku trzeba sobie jasno powiedzieć, że reklama promująca oszczędzanie w programie mSAVER wyróżnia się na tle innych. Została ona przedstawiona w interesującej formie i z pewnością warto się z nią zapoznać.

 

 

W reklamie pokazuje się mała świnka, która nabiera masy, co ma symbolizować, iż oszczędzanie z programem mSaver jest niezwykle korzystne i towarzyszą temu tylko i wyłącznie same pozytywny. Tak w istocie się dzieje, ponieważ jak można się dowiedzieć z reklamy oprocentowanie jest na bardzo dobrym poziomie z perspektywy klientów, co wydaje się sporą zachętą do wzięcia udziału w projekcie.

Krótko mówiąc oszczędzanie pieniędzy może być w dłuższej perspektywie niebywale opłacalne, a jeśli skorzysta się z oferty mSAVER to taka pewność jest zagwarantowana. Bez problemu można sobie pozwolić na dodatkowe wydatki dzięki zaoszczędzonej kwocie.

W reklamie zastosowano ciekawe efekty muzyczne, które zachęcają do obejrzenia. Na pewno należy również zwrócić uwagę na interesującą grafikę i efekty specjalne. To wszystko sprawia, ze twórcy reklamy wykazali się naprawdę sporą pomysłowością.

Niestety reklama nie została doceniona na mFestiwalu, bowiem zdobyła jedynie 10 punktów, zajmując 27 miejsce w konkursie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>