Lokata 7,5 % dla klientów mSaver Plus

Lokata 7,5 % dla klientów mSaver Plus

Czy wiesz, że przystępując do mSAVER Plus, możesz otrzymać Lokatę na 7,5%?

Regularne oszczędzanie się opłaca – to fakt niepodważalny. Dlatego też warto skorzystać z możliwości, jaką daje mSaver plus i co miesiąc odkładać dowolną kwotę, bo tak naprawdę można zyskać jeszcze znacznie więcej…

 

O oszczędzaniu ogólnie

Oszczędzanie z Msaver’em Plus można zacząć już od 100 zł.
Czy 100 zł to dużo? I ta, i nie. Zależy jak na to spojrzeć. Dla przeciętnego zjadacza chleba jest to kwota przeciętna, którą można odłożyć rezygnując z niektórych przyjemności. Fakt ten jest znany i propagowany od wieków. Już nasi dziadkowie starali się regularnie oszczędzać, wykorzystując w tym celu głównie wełniane skarpety lub stare garnki.
Metoda sprawdzona i skuteczna, ale czy w XXI wieku jest to rozwiązanie optymalne? Fakt, odkładanie określonych kwot w skarpetę pozwoli na oszczędność. Rozwiązanie idealne w sytuacji, gdy dana osoba planuje większą inwestycję w określonym czasie. Dzięki systematycznemu zasilaniu skarpety lub starego garnka, po kilku bądź kilkunastu miesiącach może się uzbierać bardziej konkretna suma. Z matematycznego punktu widzenia, jest suma wszystkich kwot, odkładanych każdego miesiąca. I tylko tyle. Może i dużo, ale mogłoby być więcej.

Jak wycisnąć więcej z oszczędzania?

Jak to zrobić? Rozwiązanie jest bardzo proste, rzec można, leży w zasięgu ręki. Wystarczy skorzystać z oferty mSaver plus. Zasadnicza różnica jest taka, że zamiast do skarpety, określoną kwotę należy lokować na konkretnym rachunku. Sam decydujesz, ile będziesz oszczędzał. Możesz zacząć już od 100 zł. Oczywiście, wysokość tej kwoty może być w dowolnym momencie zwiększona, wszystko zależy od Twoich indywidualnych możliwości, a raczej zasobności portfela.

 

mSaver Plus to jeszcze więcej…

W tym momencie wielu osób zastanawia się, jak to możliwe. Odpowiedź jest bardzo prosta. Korzystając z mSaver plus można jednocześnie lokować środki na promocyjnej lokacie. Zysk z tej lokaty wynosi do 7,50% w skali roku.

Im większe oszczędności na mSaver plus, tym większa szansa na ulokowanie środków na promocyjnej lokacie. Kwota lokaty to nawet dziesięciokrotność składki rocznej odkładanej na mSaver plus. A co ważniejsze, zysk można odebrać już po sześciu miesiącach. Czy pomnażanie pieniędzy kiedykolwiek było łatwiejsze?

 

Jak wysoka może być kwota lokaty?

W tym momencie najlepiej posłużyć się matematyczną symulacja.
Zakładając, że klient zdecyduje się na wpłatę na mSver plus stałej kwoty 200 zł/miesiąc. W ciągu roku odłożona zostanie tam kwota 2.400 zł.
Na lokacie można odłożyć nawet 10 razy więcej, czyli 24.000 zł.
Wysokość oprocentowania lokaty uzależniona jest od kwoty lokaty przy uwzględnieniu wielokrotności zadeklarowanej składki rocznej na mPORTFEL Aktywny Portfel Funduszy Plus.

 

Co należy wiedzieć o promocyjnym mSaver plus?

Alternatywa ta pozwala na optymalną oszczędność, środki można przeznaczyć na dowolny cel. Otwarcie rachunku nie wymaga żadnych opłat i jednocześnie daje dostęp do wyselekcjonowanych funduszy, w wyborze których pomaga obiektywny ranking analiz on-line. Można inwestować już od 100 zł miesięcznie. Rozwiązanie to udostępnia obiektywne narzędzia, pomocne w wyborze funduszy.

mSaver plus to doskonały sposób na długofalowe oszczędzanie. Każdy klient w ramach produktu ma możliwość samodzielnego wyboru maksymalnie 5 z dostępnych Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych. Pomocny okazuje się w tej kwestii obiektywny ranking Analiz on-line. Gwarancją sukcesu finansowego jest pomoc dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz poziomu akceptacji ryzyka konkretnego inwestora.

Wybór funduszy może opierać się na modelowych portfelach inwestycyjnych lub modelu Markowitza.

 

Zalety mSaver Plus

Zalety pomnażania pieniędzy z mSaver plus to przede wszystkim brak podatku od relokacji środków w ramach trwającego produktu, możliwość zmiany funduszy w dowolnym momencie, zarządzanie funduszami przez Internet, możliwość przeznaczenia środków na konkretny cel, pomoc w doborze puli funduszy UFK, fachowe analizy specjalistów i obiektywnych kalkulatorów oraz niski próg wejścia – już od 100 zł/miesiąc.

 

Zacznij zarabiać już dziś!

 

Wniosek o otwarcie darmowego eKonta, tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z mSavera Plus

(automatyczne przekierowanie na stronę mBanku)

One Comment

  1. Korzysta ktoś z tego mSavera plus?
    Jak to wygląda w praktyce???

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>