Kulisy reklamy o mSaverze

Kulisy reklamy o mSaverze

Nie od dzisiaj wiadomo, że reklama danego produktu może mieć znaczący wpływ na to, w jakim kierunku potoczy się sytuacja związana z reklamowanym produktem. Tak samo dzieje się w przypadku reklamy programu mSAVER, która jest widoczna w telewizji od dłuższego czasu.

Nie zawsze jednak można zaczerpnąć odpowiednich informacji dotyczących kulisów tworzenia reklamy. Tym razem jest zupełnie inaczej i wszyscy zainteresowani mogą ardzo dokładnie zobaczyć, jak podchodzi się do tworzenia i kręcenia reklamy.

 

 

W reklamie aktywny udział, obok aktorów, biorą dwie świnki: Róża i Jeża, które swoją rolę zagrały po protsu cudnie. Mają one symbolizować fakt, iż dzięki programowi mSAVER oszczędności rosną tak szybko jak pieniądze w legendarnej śwince-skarbonce. Obie świnki stały się popularne wskutek tej reklamy i kto wie czy w przyszłości nie wezmą udziału w kolejnych projektach. 

Całość trwa około pięciu minut i w tym czasie można obserwować zmagania ekipy realizującej reklamę z tym, by świnki zachowywały się zgodnie z oczekiwaniami. Towarzyszy temu sympatyczna muzyka i solidna grafika, a te cechy stoją na najwyższym poziomie.

Pomysł przedstawienia publicznie kulisów tworzenia reklamy jest jak najbardziej pozytywny i wypada jedynie temu przyklasnąć. Ciekawy pomysł, który odwołuje się do pozytywnych skojarzeń. Z pewnością uda się pozyskać do programu oszczędnościowego mSAVER kolejne zainteresowane ofertą osoby, które są pod wrażeniem treści przedstawionych w reklamie. wietle.

 

Nie pozostaje nic innego jak przekonać się o wszelkich zaletach, jakie są dostępne w momencie korzystania ze świnki mBanku :)

 

Jeżeli jesteś zainteresowany mSaverem, musisz posiadać konto w mBanku, więcej na temat eKonta znajdziesz na tej stronie.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>