Jakie oprocentowanie w mSaverze?

Jakie oprocentowanie w mSaverze?

mSaver – program, dzięki któremu miesięcznie odłożysz taką sumę pieniędzy, jaką tylko chcesz. Przeznaczony przede wszystkim dla osób, którym zależy na zgromadzeniu określonej kwoty w dość krótkim czasie, a także na atrakcyjnych warunkach, które widoczne są na przykład w oprocentowaniu.

Oprocentowanie z mSaver w pigułce:

  • oprocentowanie standardowe równe 3,60%
  • jeszcze bardziej atrakcyjne oprocentowanie premium
  • oprocentowanie kwoty do 10 000 złotych dla nowych klientów – tylko 9 %
  • oprocentowanie promocyjne równe 7%

mSaver pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy w oparciu o całkiem atrakcyjne warunki. Przede wszystkim to klient sam decyduje ile, w jaki sposób i kiedy chce odkładać, aby być całkowicie zadowolonym. Wartość miesięcznie odkładanej sumy wiąże się z określonym oprocentowaniem, którego granicę wyznacza kwota trzech tysięcy złotych.

 

Oprocentowanie standardowe

Z oprocentowaniem standardowym spotykają się wszyscy posiadacze rachunków mSaver, których miesięczne wpływy przekraczają trzy tysiące złotych. W takim przypadku wynosi ono 3,60%, co na tle pozostałych rachunków oszczędnościowych prezentuje się całkiem atrakcyjnie.

Oprocentowanie premium

W przypadku, gdy wartość zasilania rachunku każdego miesiąca nie przekracza trzech tysięcy złotych, oprocentowanie konta wynosi 5%. Naliczane jest ono na początku każdego miesiąca kalendarzowego.

Oprocentowanie dla nowych klientów

Nowi klienci przez sześć pierwszych miesięcy mogą cieszyć się bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem swojego rachunku mSaver. Oprocentowanie kwoty do dziesięciu tysięcy złotych w ich przypadku może wynieść aż 9%!

Oprocentowanie promocyjne dla stałych klientów

Od 18 września do końca grudnia bieżącego roku każdy zainteresowany posiadacz eKonta,  ma możliwość przystąpienia do promocji, która zagwarantuje mu jeszcze bardziej atrakcyjne warunki oprocentowania. Przez sześć miesięcy może ono wynosić nawet 7% dla kwoty do dziesięciu tysięcy złotych. Takiej okazji nie można przegapić!

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>