Czy marzenia się spełniają?

Czy marzenia się spełniają?

„mSaver chmurka” to pomysłowa i zabawna migawka reklamowa, zawierająca w sobie wiele różnorodnych treści – zarówno bezpośrednich, jak i ukrytych. Reklama nader wymowna, ciekawa i oryginalna.


 

Treść

Pierwszym elementem, na jaki zwraca uwagę każdy odbiorca jest doskonałe połączenie kadrów fabularnych z elementami animacji.
Piękny, pogodny dzień. Codzienność – zakupy, praca, odprowadzanie dziecka do przedszkola. Czy w natłoku obowiązków i niezałatwionych dotąd spraw jest miejsce na marzenia? Oczywiście, że tak! Potwierdzają to bohaterowie migawki reklamowej, ze szczególnym uwzględnieniem głównego bohatera – młodego mężczyzny, marzącego o własnym skuterze.
Marzenia ma każdy – to fakt niepodważalny. Zabiegana matka marzy o nowych butach, jej zapłakany synek o słodyczach, młoda kobieta o egzotycznej wycieczce.
Grosz do grosza – mówi stare powiedzenie. Dla głównego bohatera reklamy są to z pewnością słowa jak najbardziej prawdziwe i słuszne, o czym świadczy fakt korzystania z oferty mSaver, dzięki której każda transakcja bezgotówkowa pozwala na szeroko rozumiane oszczędności, które – nota bene – same odkładają się na koncie.
I kto tu mówi, że marzenia się nie spełniają?
 

Muzyka i obraz

Istotną rolę w każdej reklamie odgrywa oczywiście tło muzyczne. W przypadku reklamy „mSaver – chmurka” jest to dynamiczna i rytmiczna muzyka, przesycona radością i pogodnym nastawieniem, w pełni adekwatna do słonecznego dnia i czystego miasteczka, w który rozgrywają się konkretne sytuacje. Rzec można, rzeczywistość ujęta w filmowych kadrach.
Na uwagę zasługuje także odpowiednio przygotowany obraz. Żywe kolory w połączeniu z odpowiednio dobranym podkładem muzycznym i codziennymi sytuacjami sprawia, że reklama jest bardzo ciekawa, oryginalna, a przy tym wymowna.
Słowem, przyjemność oglądania.
 

Kadry filmowe i animacja

Możliwości w zakresie przedsięwzięć komputerowych są nieograniczone. Standardowe kadry filmowe dla współczesnego odbiorcy są czymś zwyczajnym, wręcz mało ciekawym. Autor, czyli grupa filmowa „Szybka Akcja” zadbali jednak o to, by odbiorca się nie nudził. I zamierzony cel osiągnęli. Połączenie elementów filmowych z animowanymi chmurkami to strzał w dziesiątkę. A tytułowa migawka reklamowa to naprawdę szybka akcja, nierzadko wymagająca podzielności uwagi odbiorcy i umiejętności szybkiej reakcji, przede wszystkim w zakresie oceniania konkretnych sytuacji i ogólnej wymowy.

 

Podsumowanie

Autorzy reklamy „mSaver – chmurka” dali z siebie dużo, a nawet bardzo dużo. Pomysłowości i kreatywności można im tylko pozazdrościć. No i oczywiście pogratulować.

Chcesz przyłączyć się do grona zadowolonych posiadaczy mSavera, wystarczy kliknąć tutaj, aby skorzystać z promocji, jaką daje mSaver (zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę mBanku).

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>